PROGRAMY A BALÍČKY

Programy či balíčky jsou komplexní a zároveň zvýhodněné soubory služeb. 

HEALTHCARE PROGRAM

Program pro všechny, kteří se chtějí pokusit o zlepšení kvality života. Forma dlouhodobé spolupráce, kde nám jde především o KOMPLEXNÍ přístup.

O PROGRAMU
Dlouho jsme přemýšleli, jak pomoci lidem, kteří chtějí zlepšit svůj život. Chtějí dbát o své zdraví, chtějí se cítit lépe, chtějí žít lepší a kvalitnější život. A tak vznikl tento "program". Obsahuje soubor doporučení z více oblastí. Zásadou je pro nás KOMPLEXNOST. Nezahrnuje pouze sestavení jídelníčku, ale naleznete v něm informace i z dalších oblastí zdravého životního stylu, tedy např. regenerace, osobního rozvoje, pohybu a jiné. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, jelikož potřeby a cíle každého klienta jsou INDIVIDUÁLNÍ a tento program v tom může být flexibilní.
VARIANTY
HEALTHCARE PROGRAM má za cíl zlepšit kvalitu života, alespoň co se týče životního stylu. Primární myšlenka tohoto programu byla pomoci lidem trpícím nadváhou či obezitou. Využít tento program je však vhodné i pro klienty s opačným problémem, tedy potřebující zvýšit hmotnost. V neposlední řadě jej ocení také ti, kteří chtějí dbát o své zdraví, životní styl. Healthcare programu se tedy nekladou žádné meze. Jediné co pro tento program platí je to, že není primárně určen pro sportovce.
VZNIK A CÍLE PROGRAMU
Tento program vznikl tedy právě proto, abychom pomohli široké veřejnosti se zlepšením kvality života respektive zdravějším životem. K tomuto nápadu nás tedy vedlo především sledování našeho okolí. Vysoké procentuální zastoupení obyvatel trpících nadváhou či obezitou, malá dostupnost informací z těchto oblastí (zdravotní či pohybová gramotnost, ale i jiné). Healthcare program obsahuje služby z více oblastí. Konkrétně výživové poradenství, doporučení v oblasti pohybových aktivit, základní doporučení regenerace, doporučení v oblastí “správných” stereotypů (např. rady ohledně pracovního místa apod.), dále se pak pokusíme poskytnout nějaké informace pro osobní rozvoj atd. Cílem tohoto programu je tedy to, aby byl co nejvíce KOMPLEXNÍ a mohl pomoci širokému spektru obyvatel.
Previous
Next

Tento program tedy spočívá v dlouhodobé spolupráci. Jedná se především o vedení klienta jeho cestou za lepším životním stylem, lepší kvalitou života. Důležité bude také to, co bude např. klienta zajímat, o čem se bude chtít více dozvědět a podobně. 

Před zahájením spolupráce je nejprve nutný vstupní pohovor, a to z několika důvodů. Jeden z hlavních důvodů je získání potřebných informací pro následné vedení klienta. Během vstupního pohovoru klient také zjistí, jaký je přesně princip tohoto programu a jestli splňuje to, co od něj klient očekává. V případě, že by si klient nakonec rozmyslel, že o tuto službu nemá zájem, dostane od nás i tak základní informace či doporučení. 

CO HEALTHCARE PROGRAM OBSAHUJE

HEALTHCARE PROGRAM

KOMPLEXNÍ PROGRAM PROZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL
3600 měsíčně
 • program obsahující více služeb
 • dlouhodobá spolupráce
 • počet souběžně vedených programů (klientů) je omezen v rámci zachování kvality poskytovaných služeb

balíček
"LIFE CHANGE"

Komplexní balíček pro životní změnu, změnu v oblasti zdravého životního stylu a zdraví.

2 sezení BARSI METODY
V rámci tohoto balíčku jsou zahrnuty dvě sezení této alternativní metody. Metoda Barsi spočívá v dotycích 32 bodů na hlavě během relaxace na lehátku. Tato metoda má mnoho pozitivních účinků a žádné kontraindikace.
METODA BARSI
BALÍČEK PRO ŽIVOTNÍ ZMĚNU
Tento balíček obsahuje výběr služeb, které mohou odstartovat Vaši změnu v životním stylu. Balíček "LIFE CHANGE" může být také vhodným dárkem a můžete pomoci odstartovat životní změnu svému blízkému.
DÁRKOVÝ POUKAZ
Previous
Next

Před zahájením spolupráce je nejprve nutný vstupní pohovor, a to z několika důvodů. Jeden z hlavních důvodů je získání potřebných informací pro následné vedení klienta. 

CO "LIFE CHANGE" OBSAHUJE

"LIFE CHANGE"

KOMPLEXNÍ BALÍČEK PRO ŽIVOTNÍ ZMĚNU
4400
 • balíček obsahující více služeb
 • vhodný dárek

Věděli jste, že

v České republice trpí více než 55% nadváhou či obezitou?

OBEZITA A NADVÁHA

Problémy s nadváhou či obezitou trpí čím dál více lidí. Příčin může být hned několik. Co však považujeme za ještě větší problém je to, že přibývá i obézních dětí či dětí s nadváhou. To může být způsobeno moderními technologiemi (děti netráví tolik času pohybem), ale také nedostatečným vzděláváním v této oblasti.

METODA BARSI - balíčky

Nabízíme také zvýhodněné balíčky alternativní METODY BARSI.

METODA BARSI

tato alternativní metoda spočívá v dotycích 32 bodů na hlavě. Má mnoho pozitivních účinků a žádné kontraindikace.
více o METODĚ BARSI

METODA BARSI

BALÍČEK 3 SEZENÍ
3600
3200
 • mnoho pozitivních účinků
 • žádné kontraindikace
 • jedno sezení trvá 80-120 min

METODA BARSI

BALÍČEK 5 SEZENÍ
6000
5000
 • mnoho pozitivních účinků
 • žádné kontraindikace
 • jedno sezení trvá 80-120 min

Projekt, který má za cíl poskytování kvalitních služeb z oblasti sportu a zdravého životního stylu. Věnujeme se také dětem a mladým sportovcům.

KOMPLEXNĚ  KONCEPČNĚ INDIVIDUÁLNĚ

Copyright © 2022 BRF health. Všechna práva vyhrazena.

GDPR  |  Obchodní podmínky