DÁRKOVÉ POUKAZY

DARUJTE ORIGINÁLNÍ DÁREK!

Využijte možnost dárkových poukazů. Darujte poukaz na některou z našich služeb. Dárkový poukaz objednáte přes formulář níže. Můžete si vybrat, zda-li jej chcete formou fyzického poukazu či elektronicky v PDF. 

NÁŠ TIP!

Darujte svému blízkému balíček "LIFE CHANGE" a pomozte mu ve změně života!

balíček "LIFE CHANGE"

Zvýhodněný balíček obsahující více služeb. Komplexní možnost pro změnu v životním stylu. Obsahuje VSTUPNÍ POHOVOR, stravovací plán BASIC, zhodnocení (nejen) stravovacích návyků BASIC, dvě odborné konzultace v oblasti zdravého životního stylu, diagnostiku složení těla a dvě sezení BARSI METODY.
zjistit více

NÁŠ TIP!

Dejte svému blízkému možnost vyzkoušet alternativní METODU BARSI. Užije si 80-120 minut relaxace, která má navíc mnoho pozitivních účinků.

METODA BARSI

Tuto metodu můžete zakoupit formou jednoho sezení či v podobě balíčků za zvýhodněnou cenu, obsahujících buď 3 nebo 5 těchto sezení.
zjistit více

CENÍK

V případě, že si chcete ověřit cenu Vámi požadované služby či služeb, pomocí tohoto odkazu se Vám na novém okně otevře ceník.

CENÍK

Kliknutím na tlačítko se Vám otevře ceník na nové stránce.
otevřít ceník

Projekt, který má za cíl poskytování kvalitních služeb z oblasti sportu a zdravého životního stylu. Věnujeme se také dětem a mladým sportovcům.

KOMPLEXNĚ  KONCEPČNĚ INDIVIDUÁLNĚ

Copyright © 2022 BRF health. Všechna práva vyhrazena.

GDPR  |  Obchodní podmínky