O BRF HEALTH

IMG_2758 2

FILIP BRAUNER

KOMPLEXNĚ | KONCEPČNĚ | INDIVIDUÁLNĚ

SÍLA
RYCHLOST
AGILITY
REGENERACE, KOMPENZACE
VYTRVALOST
KOORDINACE
VÝŽIVA
DIAGNOSTIKA

PŘÍBĚH A VZDĚLÁNÍ

Vzhledem k tomu, že je sport odmalička součástí mého života, chtěl jsem se mu neustále věnovat. Během dětství jsem vystřídal celkem tři sporty – fotbal, hokej a florbal, u kterého jsem zůstal nejdéle. Veškeré tyto zkušenosti se nyní snažím přenést do své praxe. Bohužel mne celou sportovní kariéru provázela řada zranění. Krátkodobých i dlouhodobých. Po úspěšné maturitě na Gymnáziu Jakuba Škody v Přerově jsem se dostal na Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Po třech semestrech jsem však na škole i vzhledem k přetrvávajícím problémům s koleny skončil. Udělal jsem si trenérský kurz. Od nějakých 15 let se věnuji samostudiu různých oblastí sportovní přípravy. Od kondičního tréninku, přes všeobecnou přípravu dětí či různé zdravotní problémy spojené se sportem až po fyziologii zátěže. Snažím se využívat moderních technologií a sledovat nejrůznější trendy v oblasti sportovní přípravy. 

 

Absolvoval jsem kurz kondičního trenéra.

Rok a půl jsem studoval na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně – program Regenerace a výživa ve sportu.

Zúčastnil se několika odborných přednášek. Sám studoval z několika odborných knih, online formou atd. 

Veškeré své postupy mám nějakým způsobem ověřené. 

PŘÍBĚH A VZDĚLÁNÍ

Jsem dětská zdravotní sestra pracující v intenzivní péči, homeopat,  praktik Access Bars metody a metody MTVSS.

Mé celoživotní vzdělání se orientuje na oblast zdraví. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Hranicích, po několika letech odpočinku od vzdělávacího procesu jsem vystudovala Fakultu zdravotnických věd  Univerzity Palackého v Olomouci. Dále jsem absolvovala  specializační studium  obor dětská sestra v Brně i certifikovaný kurz bazální stimulace.

Vždy jsem se zajímala o psychologii, alternativní medicínu, psychosomatiku. Jsem přesvědčena, že psychika velmi ovlivňuje naše zdraví. 

Zlomovým okamžikem, kdy jsem se velmi intenzivně začala zajímat o vliv psychiky na zdraví a léčbu jiným směrem než západní medicínou byl rok 2011, kdy jsem skončila v nemocnici s vyhřezlou meziobratlovou ploténkou. Zjistila jsem, že k uzdravení je potřeba myslet jinak, chovat se s láskou a respektem ke svému tělu –  máme jen a pouze jedno a nelze vyměnit :-). A nic není důležitějšího než MÍT SE RÁD. Je to cesta dlouhá, ne úplně lehká.. ale ! výsledky má. Neskončila jsem na operaci, neberu žádné léky. Tato má “nemoc” mě dostala blíže k sebevzdělávání v oblasti osobního růstu, práce s energií, homeopatie.

A proč jsem se stala homeopatem? Homeopatie je nejvíce uznávaná a žádaná v oblasti alternativních léčebných metod. Mé první pokusy neznalce jak to vlastně funguje ,ne vždy dopadly s očekávaným výsledkem. A tak mi došlo, že je potřeba ji prostudovat hlouběji a porozumět jí. Proto jsem vystudovala Českou školu klasické a postklasické homeopatie v Brně, je to v ČR jediná škola  akreditovaná European Central Council of Homeopaths (ECCH).

Metoda Barsi neboli Access Bars  přišla do mého života zcela náhodou a tak mě zaujala, že jsem absolvovala kurz, který mě ji opravňuje praktikovat .

Diplomovaná všeobecná sestra.

Zkušenosti z kardiocentra či dětské JIRP.

Mnoho odborných kurzů či přednášek. 

Samostudium v oblasti zdravotnictví, osobního rozvoje či alternativních metod. 

DSC_0049_raw16

LENKA BRAUNEROVÁ

KOMPLEXNĚ | KONCEPČNĚ | INDIVIDUÁLNĚ

INTENZIVNÍ MEDICÍNA
METODA BARSI
ALTERNATIVNÍ METODY
OSOBNÍ ROZVOJ
HOMEOPATIE
CELOSTNÍ MEDICÍNA

SLUŽBY

SPOLUPRÁCE

Projekt, který má za cíl poskytování kvalitních služeb z oblasti sportu a zdravého životního stylu. Věnujeme se také dětem a mladým sportovcům.

KOMPLEXNĚ  KONCEPČNĚ INDIVIDUÁLNĚ

Copyright © 2022 BRF health. Všechna práva vyhrazena.

GDPR  |  Obchodní podmínky