Poskytujeme služby z oblasti sportovní přípravy a péče o psychické i fyzické zdraví

SLUŽBY

S&C PŘÍPRAVA

Služby z oblasti sportovní, kondiční a pohybové přípravy. Spolupracuji s jednotlivci, skupinami i celými týmy - kluby. Preferuji dlouhodobou spolupráci, během které můžeme pracovat na kýženém zlepšení.

HOMEOPATIE

Homeopatie je nejvíce žádaná a vyhledávaná alternativní léčebná metoda. Funguje na principu léčby podobného podobným. Pomáhá při chronických i akutních stavech. Léčí se děti, dospělí i zvířata.

ACCESS BARS®

Alternativní metoda Barsi neboli Access Bars® spočívá v doteku 32 bodů Bars na hlavě. Díky tomu se rozproudí energie a dojde ke zpomalení mozkových vln. Mezi účinky této metody patří uvolnění stresu, odstrnění nemocí a další.

MONITORING

Oblast těchto služeb je úzce spjatá s S&C přípravou. Jedná se o komunikaci, vedení a monitování sportovce. Pohlížíme na něj z více hledisek, a to: prevence přetrénování, optimální nastavení tréninku, sledování progresu. Využíváme moderní technologie, dotazníky a jiné.

S&C PŘÍPRAVA

Kondiční příprava je velmi obsáhlá a různorodá oblast. Kromě rozvoje jednotlivých schopností je s ní úzce spjatá regenerace, výživa, mentální stránka či kompenzace a jiné. V rámci spolupráce pracujeme se svěřenci komplexně. Samozřejmě vždy záleží na domluveném rozsahu spolupráce. 

PLÁN SPOLUPRÁCE

Před zahájením spolupráce je nutné zjistit požadavky sportovce (případně rodiče), definovat si cíle. Následně zohledním cíle, věk, celkovou podobu spolupráce a připravím tréninkový plán (cyklus), dle kterého budeme z větší části postupovat. 

VEDENÍ PŘÍPRAVY

Po sestavení plánu přecházíme do vlastní přípravy dle domluvy. Tedy počet tréninků týdně, online tréninky apod. Držíme se sestaveného plánu dle požadavků disciplíny, věku, cílů svěřence a dalších. Ale zároveň aktuálně reagujeme a upravujeme tréninkový proces. 

MONITORING & ANALÝZA

V průběhu celé spolupráce komunikujeme ohledně celkového aktuálního stavu, zranění, bolestí, nemocí, psychiky či zápasového a tréninkového vytížení.  Kromě komunikace využíváme v ideálním případě i moderní technologie či dotazníky. 

HOMEOPATICKÁ PORADNA

Homeopatie v Přerově, Olomouci i online

Máte chronické zdravotní problémy? Nic Vám nepomáhá či si chcete zlepšit kvalitu života? S tím Vám může homeopatie pomoci. Jedná se o nejuznávanější alternativní léčebnou metodu. 

ACCESS CONCIOUSNESS®

Terapie Access Bars® či MTVS v Přerově či Olomouci

Tyto alternativní metody mají kromě relaxace také mnoho zdravotních účinků. Mezi ně patří například: uvolnění stresu a napětí, odstranění bolestí různých částí těla, odbourávání únavy, pomoc při řešení psychických problémů a další. 

DALŠÍ SLUŽBY

Poskytujeme také další služby z oblasti sportovní přípravy či zdravého životního stylu. Jedná se např. o monitoring či diagnostiku. Dále pak poradenství v rámci (nejen) sportovní a pohybové přípravy. Dále pak služby z oblasti výživového poradenství. 

KONTAKTUJTE NÁS!
V případě zájmu o více informací či zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.
KONTAKT
CENOVÁ NABÍDKA
Podívejte se na náš ceník případně nás kontaktujte o cenovou nabídku.
CENÍK
OBJEDNEJTE SI SLUŽBU!
V případě, že máte zájem o spolupráci, neváhejte si službu objednat v našem systému.
OBJEDNÁVKA
Previous
Next

BRF health – komplexní příprava sportovců, dětí i týmů. Péče o zdraví. S&C příprava. Homeopatie. Access Bars®.