S&C příprava, příprava dětí,...

sportovní, kondiční a pohybová příprava

Filip Brauner, S&C coach

POSOUVÁM SVÉ SVĚŘENCE ZA JEJICH CÍLI!

Jsem certifikovaným kondičním trenérem. Působím jako S&C coach mužského florbalového A-týmu FBC Přerov a zároveň jako hlavní pohybový a kondiční trenér mládeže téhož klubu. Sportovci se mnou spolupracují také individuálně. 

S trénováním mám více než pět let zkušeností. Navíc od dětství jsem prošel třemi sportovními odvětvími, z čehož nyní mohu také významně čerpat. V tréninkovém procesu aplikuji veškeré poznatky, studuji a sleduji nejnovější studie, využívám moderní technologie. Věřím, že vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem jsem schopen Vám pomoci dosáhnout Vašich reálných cílů.  

Filip Brauner, S&C coach

INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ SPOLUPRÁCE!

Jsem si vědom, že každý sportovec má určité cíle. Každá sportovní disciplína klade určité požadavky. Tudíž nelze fotbalistu připravovat stejně jako hokejistu. Stejně tak nemůžeme nastavit stejný tréninkový plán pro pětiletého či dvacetiletého sportovce.

Sportovní či S&C příprava má své obecně platné zásady či pravidla, avšak musíme ji pro její efektivitu co nejvíce individualizovat a specifikovat. U dětí musíme respektovat senzitivní období, růst a vývoj jedince. Ke sportovní přípravě dětí přistupuji dle koncepce LTAD.

Spolupráce probíhají dle požadavků klienta (nebo skupiny – týmu). Můj přístup charakterizují slova KOMPLEXNĚ | KONCEPČNĚ | INDIVIDUÁLNĚ. 

recenze

spokojenost s mou prací

Naprostá spokojenost s komplexní přípravou sportovce přes skládání jídelníčku, přípravou a provedením tréninků, komunikací a vstřícným přístupem za jakýchkoli okolností. Od doby co s BRF spolupracuji šla moje výkonost rapidně nahoru. Velkým plusem je zájem a snaha o zlepšení chronických problémů se stehny - komunikace s doktory, elektroléčba, různé cvičení a kompenzace.. Věřím, že na základě téhle spolupráce problémy jednou provždy vymizí.​
MARTIN FILKA
florbalista
Filipova práce stojí za zlepšenými výkony hráčů a celého našeho florbalového týmu mužů v Přerově. Kromě kondiční stránky pomáhá klukům s komplexní péčí o tělo sportovce, tedy jak se stravovat, jak odpočívat a jak předcházet zraněním. Cením si jeho profesionálního přístupu a výborné komunikace. Každá dohoda je vždy dodržena, Filip k tomu často nabídne ještě něco extra. Za jeho prací jsou výsledky a spolupráci s ním mohu jen doporučit.
PETR MALINA
hlavní trenér A-týmu FBC Přerov​

MODERNÍ TECHNOLOGIE, KTERÉ V RÁMCI TRÉNINKOVÉHO PROCESU VYUŽÍVÁME

Jsem si vědom využitelnosti moderních technologií, které nám můžou při správném výběru a využití významně pomoci v tréninkovém procesu. Tudíž již teď připravujeme další investice do moderních technologií.

ONLINE SPOLUPRÁCE

S&C příprava, sportovní příprava, příprava mladých sportovců v online prostředí. Spolupráce probíhá dle vzájemné domluvy. Veškeré informace k tréninků obdržíte online formou. Tréninkový proces neustále monitorujeme a komunikujeme.

INDIVIDUÁLNÍ S&C PŘÍPRAVA

Sportovní, kondiční a pohybová příprava sportovců. Od dětí až po seniorské kategorie. Na kondiční připravenost sportovců je kladen čím dál větší důraz, proto by neměla být podceňována. Zacílíme přesně dle potřeb ať už z hlediska věku, disciplíny či cílů.

SPOLUPRÁCE S KLUBY/TÝMY

V případě, že máte zájem o S&C či pohybovou přípravu ve Vašem klubu/týmu, neváhejte mne kontaktovat emailem a domluvíme se na přesné podobě spolupráce. Může se jednat o přípravu jak mládežnických tak seniorských kategorií.

SPOLUPRÁCE

Spolupracuji jak s jednotlivci tak i týmy

Přípravou pod mým vedením prochází či prošlo hned několik sportovců. Od pětiletého hokejisty až po florbalový mužský A-tým. V případě, že Vás jednotlivé příběhy zajímají více podrobně, klikněte na tlačítko níže.

Jetsliže máte jakékoliv dotazy či zájem o spolupráci...

EMAIL

brauner@brfhealth.cz

TELEFON

+420 775 970 450

FILIP BRAUNER

IČO: 14382504

ADRESA

Kozlovská 2165/33, 750 02 Přerov

BRF health – komplexní příprava sportovců, dětí i týmů. Péče o zdraví. S&C příprava. Homeopatie. Access Bars®.