Komplexní služby z oblasti sportovní přípravy a zdravého životního stylu

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA

Poskytujeme komplexní služby nejen pro sportovce, ale i pro děti a mladé sportovce. Dbáme na celkový rozvoj, bereme v potaz různé faktory. Tréninkové plány sestavujeme dle požadavků a cílů klienta, vždy individuálně a koncepčně. 

výživové poradenství

Z oblasti výživového poradenství nabízíme různé možnosti stravovacích plánů či zhodnocení (nejen) stravovacích návyků. Plány vždy sestavujeme individuálně dle Vašich cílů a požadavků.

metoda barsi

Alternativní metoda Access Bars® pomáhá při řešení mnoha problémů od vyčerpanosti až po bolesti různých částí těla. Spočívá v dotycích 32 bodů na hlavě. Mimo jiné může být také vhodnou relaxační technikou.

BRF health

O nás

Vzhledem k tomu, že je sport odmalička součástí mého života, chtěl jsem se mu neustále věnovat. Během dětství jsem vystřídali celkem tři sporty – fotbal, hokej a florbal, u kterého jsem zůstal nejdéle. Veškeré tyto zkušenosti se nyní snažím přenést do své praxe. Bohužel mne celou sportovní kariéru provázela řada zranění. Krátkodobých i dlouhodobých. Po úspěšné maturitě na Gymnáziu Jakuba Škody v Přerově jsem se dostal na Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Po třech semestrech jsem však na škole i vzhledem k přetrvávajícím problémům s koleny skončil. Udělal jsem si trenérský kurz. Od nějakých 15 let se věnuji samostudiu různých oblastí sportovní přípravy. Od kondičního tréninku, přes všeobecnou přípravu dětí či různé zdravotní problémy spojené se sportem až po fyziologii zátěže. Snažím se využívat moderních technologií a sledovat nejrůznější trendy v oblasti sportovní přípravy. 

NAŠE SPOLUPRÁCE

IMG_6349

KOMPLEXNĚ

Jsme přesvědčeni, že ke sportovní přípravě, ale i k životu, je nezbytné přistupovat komplexně. Tedy nevěnovat veškerou pozornost jedné složce, ale soustředit se na všechny aspekty. 

KONCEPČNĚ

Každou spolupráci nastavujeme dlouhodobě. Zajímají nás krátkodobé, ale hlavně dlouhodobé cíle. S každým klientem pracujeme koncepčně s výhledem do budoucna. Dvojnásob to platí u dětí a mladých sportovců. 

INDIVIDUÁLNĚ

I přesto, že jsou nějaké obecné zásady, základy či požadavky jednotlivých disciplín, tak se ke každému klientovi snažíme přistupovat individuálně. Přeci jen, každý jsme nějak odlišní. Podle toho také nastavujeme naši spolupráci.

Máte zájem o spolupráci? Neváhejte nás kontaktovat!

V případě, že Vás naše služby zaujaly, tak si je můžete objednat přes formulář níže. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

… a další

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

reálné recenze našich klientů

Po otřesu mozku mi začaly velký bolesti až migrény hlavy. Pořád jsem nevěděla jak já tak doktoři jak tomu zabránit. Po doporučení jsem zkusila tuhle metodu. Ze začátku jsem nic necítila asi po 2 nebo 3 BARSI mě hlava přestavala čím dal méně bolet. Byla jsem nabitá energií a únava nebyla na místě. Asi po 4-5 barsi mě hlava přestala úplně bolet. Měla jsem léky jako auliny, novalginy nebo sumatripany, bez kterých jsem se neobešla ani jeden den. Léky jsem neměla už celý měsíc. Určitě doporučuji na migrény a únavu. Věřím, že to zabírá na spousty problémů. Prostředí příjemný. Domluva rychlá a jasná. Velká spokojenost!
Kateřina, 18 let
Kvůli ztrátě manžela trpím psychikými obtížemi. Vzhledem k tomu, že se mi stres a smutek projevil srdečními problémy, jsem vyzkoušela METODU BARSI. Ta mi, k mému překvapení, pomohla a srdeční obtíže zmizely. Jak? To nevím, ale hned jsem si objednala další termín, abych zkusila odstranit i další problémy. ​Mnohokrát děkuji!
Vlaďka, 67 let

CENÍK SLUŽEB

Vybrané služby z ceníku… kompletní ceník naleznete na dané podstránce

Některé služby jsou možné necenit „tabulkově“, jiné, především složitější a dlouhodobější spolupráce nastavujeme individuálně. 

STRAVOVACÍ PLÁN

od 1000,00 Kč

TRÉNINK

400,00 Kč

METODA BARSI

1200,00 Kč

SPORTOVNÍ KLUBY A TÝMY

Aktuálně spolupracujeme se dvěma přerovskými sportovními kluby. Pro basketbalový klub TBS Přerov zajišťujeme tréninky pro 3 kategorie do 15 let, jak pro holky tak kluky. Tréninky spočívají především v komplexním pohybovém rozvoji. S florbalovým klubem FBC Přerov probíhá spolupráce „na dvou frontách“, tedy kompletní mužská sekce mládeže (od 5 let) i mužský A-tým. U mladších kategorií se zaměřujeme primárně na komplexní rozvoj či pohybové základy. U starších kategorií pak přidáváme více specifických podnětů. Mužský A-tým má pak kompletně vedenou kondiční přípravu.

MUŽSKÝ A-TÝM

MLÁDEŽ

U13, U15

KONTAKTUJTE NÁS

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o naše služby, spolupráci či čehokoliv jiného nás neváhejte kontaktovat.

Sledujte nás…

Adresa: BRF health, Kozlovská 2166/33, Přerov 750 02

Projekt, který má za cíl poskytování kvalitních služeb z oblasti sportu a zdravého životního stylu. Věnujeme se také dětem a mladým sportovcům.

KOMPLEXNĚ  KONCEPČNĚ INDIVIDUÁLNĚ

Copyright © 2022 BRF health. Všechna práva vyhrazena.

GDPR  |  Obchodní podmínky

KOmplexně | koncepčně | individuálně

BRF health - komplexní služby nejen z oblasti sportovní přípravy.

Trainer

jalkob owens

Přehrát video

BRF HEALTH! ZLEPŠI SE!

Individuální nastavení spolupráce

Každou spolupráci nastavuji dle potřeb právě daného sportovce – klienta. Ne vždy je primárním cílem zlepšená výkonnost. Pracuji s dětmi, mladými sportovci, výkonnostními sportovci, ale i s běžnou populací. 

0
AKTUÁLNÍ SPOLUPRÁCE

SPORTOVNÍ A POHYBOVÁ PŘÍPRAVA

Building

KONDIČNÍ PŘÍPRAVA

Training

KOMPLEXNÍ PÉČE O SPORTOVCE

Advice and followup

O BRF HEALTH

Filip Brauner, S&C coach

Jsem zastáncem komplexní, koncepční a individuální přípravy sportovců. Proč? 

  1. Tělo – sportovce musíme vnímat jako celek a dle toho přistupovat ke spolupráci
  2. V přípravě musíme mít daný plán, vědět proč, co, kdy a jak děláme 
  3. každý jsme nějakým způsobem jedinečný a ikdyž platí nějaké obecné zásady musíme přípravu individualizovat
Spolupracuji s dětmi, sportovci, sportovními kluby i běžnou populací. 
KONDIČNÍ PŘÍPRAVA
MONITORING, MODERNÍ TECHNOLOGIE
DIAGNOSTIKA, TESTOVÁNÍ
POHYBOVÁ A SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA
REGENERACE, VÝŽIVA
FLORBALOVÝ TRENÉR

3 times

World Champion Trainer

Přehrát video

NABÍZENÉ SLUŽBY

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

booking.jpg

SPORTOVNÍ,KONDIČNÍ A POHYBOVÁ PŘÍPRAVA

Připravujeme sportovce na budoucnost! Zlepšení kondiční připravenosti. Příprava na zdravý život.

victor-freitas-570027-unsplash.jpg

SNS

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet.

artur-rutkowski-61567-unsplash.jpg

HOMEOPATICKÁ PORADNA

Léčebná metoda alternativní medicíny, která opravdu funguje!

HODNOCENÍ SPOLUPRÁCE

Filipova práce stojí za zlepšenými výkony hráčů a celého našeho florbalového týmu mužů v Přerově. Kromě kondiční stránky pomáhá klukům s komplexní péčí o tělo sportovce, tedy jak se stravovat, jak odpočívat a jak předcházet zraněním. Cením si jeho profesionálního přístupu a výborné komunikace. Každá dohoda je vždy dodržena, Filip k tomu často nabídne ještě něco extra. Za jeho prací jsou výsledky a spolupráci s ním mohu jen doporučit.
Petr Malina
trenér mužského A-týmu FBC Přerov
Naprostá spokojenost s komplexní přípravou sportovce přes skládání jídelníčku, přípravou a provedením tréninků, komunikací a vstřícným přístupem za jakýchkoli okolností. Od doby co s BRF spolupracuji šla moje výkonost rapidně nahoru. Velkým plusem je zájem a snaha o zlepšení chronických problémů se stehny - komunikace s doktory, elektroléčba, různé cvičení a kompenzace.. Věřím, že na základě téhle spolupráce problémy jednou provždy vymizí.
Martin Filka
florbalista, 22 let

personalized
training

Achive your goals faster

book a training session

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus.

Follow Me:

EMAIL

yourname@company.com

PHONE

+01 33 3333 3333
+01 44 4444 4444

Adress: Street Name, No. 234, Neightborhood Name, Zip 45689